Dane firmy

Reklama koszulek


Promoefekt.pl


Bohaterów Warszawy 126, 28-100 Busko-Zdrój

Tel: 41 351-74-89

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Kampania reklamowa, której celem jest wypromowanie danej firmy na rynku, powinna być wyjątkowo przemyślana i oryginalna. Tylko dobrze zaplanowane i odpowiednio przeprowadzone działania marketingowe umożliwią marce dotarcie do nowych klientów.

Reklama koszulek z logo jest jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych form promocyjnych. Takie t-shirty powinny wyróżniać się wyjątkową estetyką, znakomitą wytrzymałością oraz atrakcyjnym designem. Nie ulega więc żadnej wątpliwości fakt, że ich przygotowanie warto powierzyć profesjonalistom.

PromoEfekt to znana i ceniona hurtownia odzieży, która oferuje niezwykle szeroki wybór znakomitych ubrań reklamowych. Jej propozycją są oryginalne koszulki polo wykonane między innymi z bawełny o najlepszej jakości. W asortymencie znaleźć można mnóstwo najróżniejszych fasonów i kolorów tych praktycznych ubrań. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą przepuszczalnością powietrza i znakomitą miękkością. Solidne szwy gwarantują im doskonałą wytrzymałość.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech


Komparzów 36, Kluczewsko