Dane firmy

Butelka dla dziecka


KAMAR Mariusz Kalwarczyk


Chłopickiego 46, 05-080 Izabelin C

Tel: 508647721

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dzięki zakupom w tym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w wiele fantastycznych i przydatnych akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Asortyment jest aktualizowany i uzupełniany tak, by odpowiadać na potrzeby klientów i nadążać za panującymi trendami. 

Rodzice mają możliwość nabycia ozdób do pokoju dziecięcego, artykułów higienicznych, zabawek, wózków, pościeli, kocyków. Duży wybór jest także wśród akcesoriów do karmienia. Warto wybrać drobiazgi, takie jak, na przykład, butelka dla dziecka. Ilość możliwości w tej kategorii jest ogromna (wszystko dostępne pod adresem okiemmaluszka.pl). Są butelki do mleka i wody dla niemowląt, a także bidony (ze smoczkiem lub ze słomką).

Dostępne są różne pojemności. Produkty te są nie tylko przydatne, ale również piękne. Motywy bajkowe, urocze nadruki i rozmaite kolory sprawiają, iż każdy, z całą pewnością, znajdzie coś idealnego dla siebie. Każda z buteleczek posiada wszelkie niezbędne atesty i wykonana jest z tworzyw, które w żaden sposób nie wpływają na zdrowie maluchów. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa