Dane firmy

Odprawa celna


AC Porath Sp. z o.o.


Świętojańska 43, 81-391 Gdynia

Tel: 58 6888686

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Mając na względzie dostrzegane od lat zapotrzebowanie rynkowe w zakresie pomocy dla osób mających problemy z interpretacją przepisów celnych, kadra firmy AC Porath Sp. z o. o. stara się na nie odpowiedzieć. Proponuje usługi jako doradca oraz wsparcie w obsłudze administracyjno-prawnej przedsiębiorstwa prowadzącego import i eksport na terenie UE oraz w krajach objętych Brexitem. 

Pracownicy działają także jako certyfikowani audytorzy. Przeprowadzają kontrolę zgodną z wymogami krajowymi i międzynarodowymi, co pozwala potem przedsiębiorcy podejść bez obaw do weryfikacji wykonywanej przez celników. Świadczenie może być realizowane cyklicznie jako uzupełnienie procedury zarządczej w biznesie.

Z pomocy mogą skorzystać zarówno doświadczeni przedstawiciele branżowi, jak i osoby dopiero rozpoczynające działalność w logistyce międzynarodowej. Kadra firmy jest w stanie przeprowadzić klienta przez pierwszą odprawę celną, wskazując mu jego obowiązki i prawa jako podmiotu gospodarczego. Oferuje też szkolenia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


Starowiejska 58, Gdynia

FIN-EL Consulting s.c.


Bora Komorowskiego 19, Gdańsk

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni


Skwer Kościuszki 13, Gdynia