Dane firmy

http://stylo-dom.pl/131-tapety-do-salonu


P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Urządzając mieszkanie lub dom, wybieramy także odpowiedni dla nas model klamek wewnętrznych do drzwi, prowadzących do poszczególnych pokojów, łazienki lub kuchni. Wnętrza aranżujemy również za pomocą nowoczesnych tapet do różnego rodzaju pomieszczeń. Jeżeli szukamy konkurencyjnej oferty handlowej tego typu akcesoriów, zainteresujmy się bliżej sklepem z tapetami Stylo-dom.pl. Firma działa zarówno w formie stacjonarnej w Nowym Sączu, jaki w wersji wirtualnej.

Stylo-dom.pl posiada w swojej ofercie ponad trzysta wzorów różnych klamek wewnętrznych oraz tysiące nowoczesnych tapet do salonu. Klamki wewnętrzne do drzwi, dostępne za pośrednictwem strony tego sklepu charakteryzują się starannym wykończeniem, ciekawymi kształtami oraz wysoką jakością zastosowanych do produkcji materiałów.

Pracownicy sklepu Stylo-dom.pl dokładają wszelkich starań, by każdy z klientów zachował miłe wspomnienie z zakupów na tej stronie. Wszystkie zamówienia są realizowane terminowo. Oferta sklepu Stylo-dom.pl to także rozsądne ceny.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

WUKO-TECH


Zagorze 15, Kraków

NopaBud


os. M. Wadowity 6, Wadowice

F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew


Żegocina 5, Żegocina