Dane firmy

Advantis | Kursy językowe dla firm Kraków


Advantis


Wspomnień 18, 04-860 Warszawa

Tel: 22 839 79 08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W Krakowie czy Warszawie działa wiele przedsiębiorstw, których ambicje, plany i marzenia wykraczają znacznie poza granice kraju. Oznacza to konieczność nie tylko jeszcze bardziej wytężonej pracy nad konkurencyjnością i innowacyjnością, ale także zdobycia niezbędnych kompetencji językowych. Kluczem do skutecznego negocjowania czy sprzedawania na dowolnym kontynencie jest znajomość angielskiego. To angielski obowiązują w biznesie.

Kursy językowe dla firm w Krakowie i Warszawie przeprowadza doświadczona szkoła Advantis. Stosuje nowoczesne metody, które wydobywają indywidualny potencjał pracowników. Każde szkolenie jest dostosowane do potrzeb w konkretnym przedsiębiorstwie, wiąże się z branżowym słownictwem czy wymaganiami projektu.

Postępy są monitorowane, a materiały dostosowywane na bieżąco do kursantów. To od firmy, która chce nawiązać współpracę, zależy, gdzie, kiedy, jak często i w jakiej formie będą przeprowadzane lekcje. Korzystne warunki finansowe zachęcają do wzmocnienia kadry pod względem lingwistycznym. To się po prostu opłaca.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa